flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Фотозвіт з дня відкритих дверей Крюківського районного суду м. Кременчука

26 червня 2018, 16:09

    

            26 червня 2018 року року у Крюківському районному суді м. Кременчука проведено День відкритих дверей. Відвідувачами суду були учні 4 – ого класу Кременчуцької ЗОШ №16 разом з класним керівником Тимошенко Світланою Володимирівною та учні 3 – ого класу  Кременчуцького ліцею № 4 разом з мамою одного з вихованців даного закладу Пшеничною Анною Вікторівною.

            Програма проведення Дня відкритих дверей включала в себе екскурсію приміщенням Крюківського районного суду м. Кременчука: огляд робочих кабінетів, залів судових засідань, інформаційних стендів, ознайомлення з діяльністю суду, роботою суддів, працівників апарату суду, а також доповідь керівника апарату суду Даніліної Жанни Олександрівни про загальний порядок роботи суду.

 

Розпочинаючи даний захід керівник апарату суду Даніліна Ж.О. коротко ознайомила учасників заходу з діяльністю суду та інноваційними підходами до роботи, а також зазначила, що проведення таких заходів позитивно впливає на формування правосвідомості громадян та рівня довіри до суду.

Ознайомлення з роботою суду розпочалося із зали судового засідання, де присутні школярі дізналися як проводиться судове засідання, як учасники процесів та присутні в залі повинні себе поводити під час судового засідання, де розміщуються судді, секретар судового засідання та учасники процесу. Керівник апарату суду розповіла школярам про можливість проведення судового засідання в режимі відео конференції за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє учасникам справи брати участь у розгляді справи дистанційно.

 Далі діти ознайомилися з роботою канцелярії суду, де присутні дізналися про реєстрацію, рух документів, що надходять до суду та порядок роботи з ними. Також у доступній для дітей формі роз’яснено порядок надання та отримання інформації, порядок звернення до суду, про що слід пам`ятати під час перебування в суді, як поводити себе під час слухання справи, які існують негативні наслідки порушення правил поведінки в суді.

 

  Наступним етапом даного заходу було ознайомлення з архівом суду, який до речі найбільше вразив дітей, оскільки в ньому зберігається велика кількість справ.

  Після інформативних доповідей та ознайомленням з роботою працівників суду керівник апарату суду Даніліна Ж.О. провела учасникам екскурсію приміщенням суду та відповіла на питання, що цікавили учнів.

 У фінальній частині, за підсумками проведеного заходу Дня відкритих дверей, діти та їх класний керівник висловили подяку керівництву суду за його проведення .